| AlecsLexx a întrebat:

De ce de fiecare data cand pornesc calculatorul volumul de la wave e dat la minim? Fk it. si funda.

14 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Probabil il uiti tu asa sau l-a setat asa din greseala...nu stiu ce sa spun.

| WR104 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Asta cred si eu, ca drogatuuxxs e cam uituc.
Auzi, drogatuuxxs, drogheaza-te mai pun sa nu mai uiti.
Succes!

| AlecsLexx explică (pentru DeatHPupp3t):

N-am cum sa-l uit asa, deoarece n-am cum sa-l pun asa. Wave-ul la minim inseamna fara sonor media. Si personal nu stiu sa existe setare ca asta. E drept ca am instalat destul de multe programe media in ultimul timp, dar nu cred ca acestea ar putea fi cauza.

| AlecsLexx explică (pentru WR104):

N-am cum sa-l uit asa, deoarece n-am cum sa-l pun asa. Wave-ul la minim inseamna fara sonor media. Si personal nu stiu sa existe setare ca asta. E drept ca am instalat destul de multe programe media in ultimul timp, Dar nu cred ca acestea ar putea fi cauza.

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru AlecsLexx):

Pai...nu stiu poate are o problema. cheama un specialist cevahappy

| WR104 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Cred ca ai nevoie de update la placa video, bafta!

| AlecsLexx explică (pentru DeatHPupp3t):

De fapt nu ma intereseaza de ce, ma intereseaza cum sa-l fac sa nu mai fie asa...

| AlecsLexx explică (pentru WR104):

Nu vad legatura.

| AlecsLexx explică (pentru DeatHPupp3t):

Sunt specializat, dar nu am mai vazut problema. Cei drept n-am prea incercat sa o remediez deoarece nu mi se parea greu sa dau un controller in sus, dar devine enervant.

| WR104 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Cum ai spus si tu, nu exista o setare pentru asa ceva, mie la fel mi s-a intamplat de cateva ori dupa ce actualizam driverul placii audio.
PS: Scuze, vroiam sa zis placa audio nu video deci poti actualiza driverul placii audio, poate se rezolva asa.

| AlecsLexx explică (pentru WR104):

Sunt up to date cu soft-ul tuturor driverelor. happy

| WR104 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Atunci reinsntaleaza-ti windows-ul laughing

Am patit si eu dar nu mai stiu cum am rezolvat problema parca si-a revenit asa de la sine sau am facut update la toate driverele.

| AlecsLexx explică (pentru WR104):

Am fost plecat din localitate o saptamana, ca urmare nu am folosit calculatorul. Am sperat ca se va rezolva de la sine, dar nu s-a. A doua zi, fara sa modific nimic, absolut nimic, s-a rezolvat. happy

| WR104 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Bravo atunci, ai grija sa nu se mai intample.bafta-