| XxRemixGabriel2013xX a întrebat:

De ce face galagie motorul de la cooler?

Răspuns Câştigător
| Comediantul a răspuns:

Salutare.
Asta e chiar o intrebare pe gustul meu.
Ori este uzat (adica trecerea timpului isi pune amprenta) ori ar trebui sa te asiguri ca este curatat de praf. Se mai poate intampla si atunci cand este calculatorul solicitat... Eu unu as miza pe chestia cu timpu, caz incare nu ai ce ii face decat sa cumperi altul.
Toate cele bune happy

2 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Probabil e plin de praf sau s-a descentrat ventilatorul happy

| damianadrian a răspuns:

Poti desface putin calculatorul si sa puti furtunul de la aspirator pe acel ventilator... Daca nu va mai face galagie dupa, inseamna ca este bine, daca nu te duci la un reparator sa il schimbe... FUNDA?