| Alexandru_Avram_1995_sOg9 a întrebat:

De ce imi apare culoarea verde pe toate videoclipurile pe care le vad pe youtube? Cum o rezolv?
P.S Imi apare doar pe laptop.
Sonorul merge.

Răspuns Câştigător
| Richardo69 a răspuns:

Reinstaleaza Adobe flash player cauta pe google Adobe flash player si reinstaleaza-l

| Alexandru_Avram_1995_sOg9 explică (pentru Richardo69):

Am facut asta deja, dar am descarcat alta versiune.Are ceva?

| Richardo69 a răspuns (pentru Alexandru_Avram_1995_sOg9):

Pai da ca youtube-ul ruleaza clipurile cu ultima versiune de Adobe flash player

| Alexandru_Avram_1995_sOg9 explică (pentru Richardo69):

Ce versiune?

| Richardo69 a răspuns (pentru Alexandru_Avram_1995_sOg9):

Http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html. de aici descarca vezi tu ultima versiune si instaleazo si vezi