| MilkChocolatte a întrebat:

De ce imi apare o imagine gri cu dungi gri inchise/deschise pe ecranul laptopului uneori? daca misc de ecran dispare/dispar. straight face

Răspuns Câştigător
| mihaelapisica a răspuns:

Am mai vazut aceasta problema, probabil sa fie din cauza deschideri si inchiderii, acolo unde este prins la mijloc se face scurt - circuit du-l la un specialist, sau fara sa te coste, Click dreapta pe My Computer => Properties => tabul Advaced => butonul Start up and Recovery si aici debifeaza autorestart, incearca in safe mode daca nu intra in windows.
Apoi incearca sa scanezi cu ceva de virusi/malware/spyware ( de cele mai multe ori ).

| Filip_Khristian_1995 a răspuns (pentru mihaelapisica):

Nu stiu nici eu imi zice cineva?

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Posibil sa fie de la folia cu contacti dintre monitor si placa.

| mihaelapisica a răspuns:

Funda?

| Filip_Khristian_1995 a răspuns:

Nu stiu nici eu imi apar si mie de ce imi explica cineva pls?