| ElGreco88 a întrebat:

De ce imi da eroare asta cand vreau sa dau add cuiva pe facebook? " Friend requests are for people you know, like classmates, friends, family and coworkers.To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem " multumesc!

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ai facebook-ul blocat pentru ca ai trimis prea multe cereri de prietenie, iar persoanele alea nu au acceptat

| MDsevenn a răspuns:

Poare pentru ca ai adaugat prea multe persoane in aceeasi zi.Si ei au dreptul sa te avertizeze sau sa nu iti mai dea voie sa dai cereri vreo 30 de zile daca ai dat add la prea multe persoane in aceeasi zi. FUNDA TE ROG