| CatalinulV a întrebat:

De ce imi joaca bateria de la telefon cu orice adaptor? Cand conectez incarcatorul incarca cu 510mA apoi scade si abia mai creste. Asa imi face cu orice incarcator de cand cu Android 10. Ce pot sa fac in privinta asta? Ma gandeam sa imi readuc telefonul la Android 8.1 sau 9.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și cât de "tine" bateria?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa incarci cu telefonul oprit.

| Reghqen a răspuns:

Bateria telefonului e dusă, trebuie înlocuită cu una nouă.

| Andrei73802717159 a răspuns:

Ana Gherburai

| Recenz0r a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare in care pur si simplu stateam cu telefonul la incarcat, jucandu-ma(desigur) si pur si simplu imi tinea telefonul dar in loc sa incarce, el cobora.L am lasat sa se incarce dar dura foarte mult..Atunci am dat un mic restart la telefon si dupa ceva timp a functionat iarasi.Incearca sa ii dai un mic restart, daca asta nu functioneaza inseamna ca are ceva incarcatorul.Succes!