| PuFiLiCi98 a întrebat:

De ce cand intru pe mozilla firefox se blocheaza? Merge putin si se blocheaza. Am ultima versiune, nu am virusi, am net bun, pc bun, l-am reinstalat si nimic. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aka7up a răspuns:

Aceştia au retras temporar versiunea cu probleme de la download şi explică pe blogul oficial motivele.

"Vulnerabilitatea poate permite site-urilor cu conţinut maliţios să obţină informaţii cu privire la istoricul site-urilor pe care le-ai vizitat. În acest moment nu avem informaţii dacă această vulnerabilitate a fost exploatată de hacker", se arată pe blogul Mozilla.

Un nou update al browserului va fi disponibil mâine, iar cei de la Mozilla transmit utilizatorilor să fie precauţi în această perioadă.

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca face la fel la toate browserele cum a zis Alexandru, se poate sa fie intr-adevar de la virusi da mai poate sa fie si de la pluginurile instalate corespunzator sau cand sunt prea multe pluginuri.
Intrii la tools (mozilla), addons si opresti si stergi tot ce nu iti trebuie.
Poti sa opresti si istoricul adreselor accesate daca nu iti trebuie si o sa mearga si mai bine si debifezi remember my browsing history si remember search and form history.
Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fă-i update la versiunea 16.0.1., este disponibil acum.

| xBya a răspuns:

Lasa Mozilla si treci pe Chrome.

| Tagaso a răspuns:

Dacă ai windows xp, ultima versiune Mozilla15 e compatibilă cu windows 7