| Bogdan_Sandu_1989 a întrebat:

De ce imi merge Euro truck 2 greu? Pc-ul meu este foarte bun, pe mine ma multumeste |[Windows 7 Ultimate, Intel i3 dual core, Placa video Ati Radeon Premium graphics]| Si la Fifa 14 tot asa. Am auzit ca este un Virus in oras... o fi de la el? Inainte imi mergea perfect. Dau NOTA + FUNDA

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Update la placa video, sunt sigur ca pana si placa aia care o ai poate sa ruleze jocul ala pe minim, daca ai virusi, atunci reinstaleaza windows-ul

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce placa video ai? E radeon, am inteles, dar ce model.

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

De la virusi tot sistemul merge din ce in ce mai greu pana moare

| Steve98 a răspuns:

Poate sa fie si de la virus sau poate vreo programa care pune procesorul la munca ca si eu am patit asa ceva, si vezi daca driverele placii video sunt actualizate.

| Bogdan_Sandu_1989 explică:

Dar cum actualizez placa video?

| Steve98 a răspuns (pentru Bogdan_Sandu_1989):

Actualizezi driverele, penntru asta descarca-ti 3DP Chip si acolo sunt toate driverele de care ai nevoie.

| Bogdan_Sandu_1989 explică (pentru Steve98):

Link ceva?

| sltlp a răspuns (pentru Bogdan_Sandu_1989):

PRoblema rezolvata. Iti merge ca naiva ca ai (sa vorbesc urat?) un k. o placa video foarte slaba happy. Strange macar 350 lei. Daca ai banii astia la dispozitie sau mai mult, imi zici exact ce suma ai(poate ai si 600 lei) si iti recomand un gpu bun. Cu ala poti sa ii faci tu ce vrei, ca tot degeaba.

| Steve98 a răspuns (pentru Bogdan_Sandu_1989):

O cautare pe google...