| AlexGame26 a întrebat:

De ce imi merge telefonu' cu lag, si greu (Samsung Galaxy S4 ) As putea sa dau un restart la OS sau ceva de genu'? Cum as putea sa fac asta? M-ar ajuta un restart?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Pentru ca probabil ai 1000000 de aplicatii happy. Mai sterge din ele si apoi zi-mi daca mai ai lag.

1 răspuns:
| DinuEu a răspuns:

Descarcati aplicatia all in one toolbox, care sterge toate fisierele inutile de pe telefon si i-ati antivirusul eset mobile security, si dai pe scanare profunda. Apoi dupa ce ai terminat de facut asta mai sterge din aplicatiile inutile pe care nu le mai folosesti. Si intr-un final dai un restart.winking