| Almăşan_Marcel_1995 a întrebat:

Aplicația Battery Doctor ajuta cu ceva telefonu (Samsung galaxy s4)? Dau funda! happy Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Recomandarea mea este: să nu folosești aplicația Battery Doctor pentru că riști ca telefonul să nu îți mai țină mult mai de loc și după să nu te întrebi de ce nu mai mă ține bateria crede-mă că am avut aplicația instalată pe un telefon Galaxy Young GT-S6310 și a început să nu mă mai țină baterie de cât câteva ore.
Dacă vrei o poți folosi nu este treaba mea dar S4 are deja o durată bună a bateriei. Nu forța bateria cu aplicația aceea.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu-ti lua aplicatia, e o prostie. foloseste eventual clean master.

| anaaandr17 a răspuns:

Nu este buna, bateria tinea 2 zile si acum tine maxim 12 ore.