| Ricardo_Pablo_2001 a întrebat:

De ce imi moare laptopul? Incarca in 10 min 84%. Si dupa ce scot incarcatorul... Sta aprin 2-3 min si moare dc?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Care incarcator cablul de alimentare vrei sa spui bateria externa scoatei bateria interna si cblul de alimentare si incearca sal deschizi asa ca cum tei juca la butonul de pornire cam un minut dupa pune-i bateria si porneste-l

| cristi202 a răspuns:

Nu moare laptopul, moare bateria, e dusa, si trebuie schimbata.