| 22anirolF a întrebat:

De ce in aplicatia Samsung health nu imi mai vad pasii pe masura ce ii fac? Inainte faceam un pas, doi si crestea numarul pe ecran. Acum ramane la un anumit numar si eu continui sa merg si abia daca inchid si redeschid mi-i arata si pe ceilalti. Cum sa fac sa fie ca inainte? Mersiii

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Ai toate update-urile telefonului/aplicatiei la zi? Suna a bug ceea ce spui tu, nu prea ai ce sa-i faci. Dezinstalare/reinstalare, daca se poate, nu stiu exact.