| Seby98Seby a întrebat:

Am un Nokia c2-01...funcitoneaza impecabil..doar cand ii bag castile. si dupa ce i le scot. imi ramane pe ecran semnul de casti sus. si nu se mai aude in difuzor...dar dupa ce il inchid si il redeschid totul revine la normal.din cate am inteles.e un defect din fabrica la toate. asa este? astept un rapsuns.

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Probleme la mufa(este murdara rau) de casti sau daca nu softul

| Seby98Seby explică (pentru raduradu2014):

Dar am auzit mai multe cazurii..si am inteloes k e un defect din fabrica. oare se poate. sa fie asa?