| WalterWhite a întrebat:

De ce la Norton Security 2011 nu ma lasa sa dau Disable Antivirus Auto-Protect?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Simplu, (desi ti-am raspuns si la cealalta intrebare) ESTE o MARE PANARAMA de antivirus! Kaspersky RULES!

| DEBrown a răspuns:

Nu stiu de ce, dar iti garantez ca Norton este un antivirus destul de ciudat. Are totusi cea mai rapida scanare (dupa sondajele de pe net), dar nu detecteaza bine virusii si mi se pare prea slab oricum (la multe detalii) Dupa cum spune si ronin33dan, "Kaspersky Internet Security 2011" este cel mai bun antivirus. Ti-am lasat la cealalta intrebare a ta detalii despre cum sa il faci happy