| b3atrice24 a întrebat:

De ce mai nou, cand deschid o poza cu Windows Photo Gallery in loc de alb se vede galben? sad

dau funda...

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Folosesti photoshop sau ai folosit?
Daca da atunci aici este problema, photoshop a facut unele setari la windows ca sa recunoasca altfel unele culori.
Daca nu ai folosit photoshop atunci alt program a facut aceste modificari, poate virusi.
Click pe start->scrie Color Management
Aici in Color Management la sectiunea Devices bifezi "Use my setting for this device"
Mai jos la "Profiles associated with this device" in acel tabel selectezi tot si click pe remove, click pe close si restarteaza calculatorul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze cu windos