| MaryMaria333 a întrebat:

De ce majoritatea tabletelor nu au bliț la camera din spate? Chiar și cele mai scumpe.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cine ar face poze (artistice sau nu) cu ditamai aparatul, de mărimea unei mese de pig-pong? Doar cei neinsirați

| relian a răspuns:

IPad Pro are si blitz ce zici.

Is gindite sa faci poze cu ele si video.

Asta visavis de ce spune cineva pe aici ca nu-s gindite sa faca poze.
Tabletele nu-s mese de ping pong laughing nici ca marime macar, 30 cm nu cred ca are o masa de pingpong, zic eu.

Deci sunt tablete care au, probabil stiai si tu, doara inytrebi de ce nu au toate.Nu au toate pentru ca ar fi scumpe,cand ai multa tehnologie pe un dispozitiv, toate alea costa bani.
Apoi camera pentru o tableta nu-i atit de importanta, pentru mine nici cea de la telefon, cel putin nu am folosit blitzul ala niciodata, mai mult ca lanterna, cand este cazu laughing

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu is gandite sa faci poze cu elelaughing) Tabletele is doar ca sa ai ecran mare si atat, Vrei poze calitative, ai S22, Iphone 14, Pixel 6, etc.

| ReddY25 a răspuns:

Asa e sistemul

| Yuoia a răspuns:

Pentru ca tabletele nu sunt facute sa faci poze cu ele. Camerele sunt pentru dialogurile video.
Pentru poze ia-ti un telefon sau un aparat foto.

Răspuns utilizator avertizat