| mazian321 a întrebat:

De ce imi tot pica netul..Imi pica netul la interval de 30 de minute, o ora poate si mai mult dar faza este ca imi pica netul foarte des si ma deranjeaza urat...imi poate spune careva de ce? Internetul il am de la Akta si am conexiunea PPPOE

3 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

Dai reset la modem daca ai Romtelecom

| 87aspire a răspuns:

Incearca sa faci din nou o alta conecsiune adica ma refer sa iti stergi aia unde te conectezi si sa scrii din nou username si parola daca mai ai nevoie de ajutor cauta-ma

| Alin_Rusu_1990 a răspuns:

Si la mine la fel da nu e din pc e de la ei eu am schinbat si placa de retea si tot la fel mie imi pica seara dupa ora 00.00 eu cred ca e de la cab lor sau de la e viteza prea mare si de aia cred