| hellaw a întrebat:

Heei imi explica si mie careva care e treaba cu iTunes, Jailbreak? cum as putea sa imi descarc jocuri? cum fac daca nu am wifi? si de ce nu imi merge netul chiar daca am mb? nu e de ras, sunt doar incepatoare la acest capitol big grin

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Intredevar nu e de ras!
Nu e nimic de ras in a fi incepator, asa ca nimeni nu s-a nascut invatat si stiutor de toate!
Te sfatuiesc sa iti bagi MB pe telefon si sa intri la setari si incearca la setari retea mobila si la operatori de retea cauta reteaua si salveaza setarile, daca nu reusesti du-te la un specialist si spune-i sa iti configureze telefonul sau setarile necesare pentru ca internetul sa mearga!
Sper ca ti-am fost de folos!