| Gyany02 a întrebat:

De ce mi se blocheaza mozila cand sunt pe youtube, de exemplu ascult un videoclip vreo 10 secunde si dupa aia se blocheaza si nu-si mai revine, de ce oare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Youtube este detinuta de Google si poate din aceasta cauza nu merge bine pe Mozilla Firefox. Descarca si instaleaza Google Chrome si n-o sa ai probleme. Numai bine!

| JustCosmin a răspuns:

Nu cred ca se blocheaza numai Mozilla, ci intregul sistem. E posibil ca filmuletul pe care il urmaresti sa fie in format HD si din aceasta cauza procesorul tau lucreaza la capacitate maxima si ti se blocheaza Mozilla.
Daca nu e asa cum spun eu, atunci intra in Tools>Options>Privacy si dai click pe Remove Individual Cookies.

| hoLigan a răspuns:

Incerca sa instalezi google chrome si va merge bine happy

| ionut199701 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si am incercat si pe chrome si pe opera

| yoastamika a răspuns:

Un raspuns bun ar fi sa iti faci cont pe youtube sau daca ai sa vezi daca antivirusul il mai ai valid...laughingsper ca te-am ajutat