| JusTPauL a întrebat:

De ce mi se deconecteaza si reconecteaza laptopul de la internetul wireless de la UPC?
Ma conectez pe UPC WI-Free si imi face asa continuu.
Daca vreau sa ma joc ceva pe net tot imi iese din joc sau daca vreau sa ma uit la un film online si pun pauza,, nu pot sa tin asa mai mult de 30 sec ca imi iese din pauza cum tot cade si vine netul.
Stiti cum pot rezolva problema asta?

1 răspuns:
| HULKNU1T3 a răspuns:

Viteza de la UPC Wi-Free sunt de pana in 10mbps iar cea de la reteaua ta privata(UPC12345678) este viteza pe care o ai tu in contract. Sper ca te-am ajutat...