| xLeg3nD a întrebat:

De ce mi se stinge laptopul?
Mereu cand ma joc pe un joc in 3-5 minute mi se restarteaza.

Sa nu imi ziceti ca trebuie reinstalat windows (ca am facut asta de 3 ori). Nici ca se incalzeste rau laptopul, ca deja mi-am bagat si pasta din aia care raceste. Nici ca trebuie debifata casuta cu Auto-Restart. Nici ca trebuie scanat laptopul.

Ca deja am facut asta.

VA ROG AJUTATI-MA. DAU FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Totusi foloseste un program sa verifici temperaturile, ca e cam ciudat. Daca nu e temperatura, atunci probabil e placa de baza sau ceva de la alimentare.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de vina placa video...cred.

| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Scoate progamul Everest si uitate la temperatura la placa video si vezi cat are daca urca temperatura pe undeva la 70-75 grade inseamna ca pasta de racire de la placa video ii gata sau ea in general ii pe duca

| nicushor42 a răspuns:

Placa video este de vina. Iati alta sau incearca sa faci update la drivere ca si eu am acuma aceeasi problema doar ca am desktop si sterg lamelele de la placa video

| xLeg3nD explică (pentru nicushor42):

NU e de la placa video pentru ca l-am curatat de praf si de atunci nu mai imi merge.

AM FACUT TOTUL DAR DEGEABA VA ROG MAI DATI SI ALTE RASPUNSURI.

| xLeg3nD explică (pentru nicushor42):

Nu e de la asta frate pentru ca deja l-am curatat de praf

VA ROG DATIMI SI ALTE RASPUNSURI!

| nicushor42 a răspuns (pentru xLeg3nD):

Ai dat cu spirt pe lamele?

| xLeg3nD explică (pentru nicushor42):

Nu am dat cu spirt dar o sa incerc tot ce mi-ati zis ca o sa va dau funda daca raspunsurile mi-au fost de folos

| sltlp a răspuns (pentru xLeg3nD):

Totusi foloseste un program sa verifici temperaturile, ca e cam ciudat. Daca nu e temperatura, atunci probabil e placa de baza sau ceva de la alimentare.

| xLeg3nD explică:

Nu e de la placa video pentru ca l-am curatat de praf.

VA ROG MULT mai dati si alte raspunsuri.