| Elena23_7421 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. am niste probleme cu pc`ul si nu am la cine apela. am reinstalat windows`ul.am bagat toate driverele insa cand intru pe un joc (metin) calculatorul isi ia restart. poate am facut ceva gresit sau n-am instalat bine.inainte nu aveam spatiu pe C si cand jucam acel joc procesorul era mereu pe 100%. credeti ca este de vina procesorul? nu prea ma pricep in domeniul acesta. va rog dati-mi si mie un sfat...va multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Mai poate fi sursa, temperaturi mari la procesor

| Ponk a răspuns:

Da vreo eroare ceva? inainte de restart?
hmm. innoieste driverul de la placa video

| Parkmin a răspuns:

Si mie mi se restarteaza singur cand joc unele jocuri pe pc, problema e memoria Ram, ai putea sa iti cumperi una noua cu m-ai mult spatiu, s-au ai putea sa incerci sa eliberezi din memoria discului (C).