| octha a întrebat:

De ce mi se tot intrerupe video? merge in jur de 5-10 secunde si trebuie sa-i dau din tastatura sa mearga mai departe, ca se opreste.am reinstalat windowsu si inainte numi facea asa.si daca puteti sa-mi spuneti cum aflu ce placa de sunet am, ca am incercat cu dxdiag in run si nu-mi arata...

4 răspunsuri:
| onlym3 a răspuns:

Afla ce placa de baza ai si dupa ce ai aflat asta vei putea cauta pe google modelul si dupa aia intri pe site-ul oficial al placii tale de baza si acolo gasesti driverul pentru placa de sunet, video etc.
Ca sa afli absolut toate informatiile despre pc-ul tau instaleaza acest program Speccy (e free si il gasesti cu mare usurinta pe google)

| octha explică (pentru onlym3):

Modelul placii de baza este un Asus A7V8X-X si la sunet nu imi apare nimic, imi spune ca nu a detectat nicio plasa de sunet.am incorporata si o placa de sunet de la winfaststraight face

| onlym3 a răspuns (pentru octha):

Asta inseamna ca nu ai placa de sunet onboard de vreme ce ai pus tu una, atunci daca ai cumparat alta placa de sunet pur si simplu trage o privire pe cutia produsului respectiv si asa afli ce model e sau daca nu dispui de cutie, scoate placa de sunet din unitate si noteaza-ti ce scrie pe ea(de obicei scrie modelul si pe placa )

| speed1 a răspuns:

Eu am rezolvat asa am incercat tot si am rezolvat simplu noul browser maxthon 3 merge super dar cum sa stim ca moziila sia r pierde clienti