| Dangeros20 a întrebat:

Am o problema grava cu calculatoru. dupa ce instalez windowsu merge bine 10 minute apoi incepe sa mearga greu de tot actualizez toate driverele merge mai greu. Am formatat tot hardu mai am decat partitia C in care e windowsu deci nu am hardu incarcat nu mai stiu ce sa ii fac! am 512 rami, procesor de 2.8, placa video de 256 mb, pana acum mergea bine nu frama nu facea nimic acum daca ascult o melodie pe youtube intrerupe din 2 in 2 secunde sau daca deschid 2 ferestre la mozila nu mai merge deloc. Spuneti-mi va rog ce sa fac

2 răspunsuri:
| execution05 a răspuns:

Incearca sa dai format total, dar cu alt windows, probabil acel windows are niste dll-uri lipsa si din aceasta cauza iti face asa, asa imi facuse si mie, dar am dat format complet si cu alt windows si numai am nicio problema

| Dangeros20 explică (pentru execution05):

Am incercat si SP3 SI SP2 tot asa face, cu sp3 face mai urat e posibil sa fi "obosit" hardul? El asa nu merge greu dupa ce il pornesc intru in winamp vad un film no problem, cum am deschis mozila o ia razna si cu chrom face la fel. Nu mai stiu ce sa ii mai fac imi da teroare