| AlexPreda1994 a întrebat:

De ce mi se vede "urat" facebook? Cand intru pe el (asta s-a intamplat acum 10 min) imi arata asa totul da doar scris, fara imagini, decat o imagine alba cu scrisul. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fii o problema de la browser..Foloseste alt browser.

| Otto2014 a răspuns:

Reinstaleaza browser-ul, incearca.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Probabil că este din cauza conexiunii slabe la internet. Încearcă să te conectezi la alt router sau hotspot de la telefon ca să vezi dacă îți face la fel.
Dacă este la fel, intră și pe alte browsere de internet pe care le ai. Cu siguranță că nu poți avea problemă cu toate. Dacă acelea merg bine, atunci este o problemă cu browser-ul inițial. Succes!

| stefanvladvlad a răspuns:

Cred ca e un bag temporan