| Diyana a întrebat:

De ce nu mi se vede nici o imagine nimica de pe facebook, nu se vede absolut nimica. In loc de imagini se vede alb, iar daca intru pe alt facebook mi se vad, da pe a meu nu se vede nimica. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Am gasit eu, si eu aveam aceeasi problema..Intrii la Setarile contului, apoi Securitate, si debifezi casuta aia unde scrie "Navigheaza pe Facebook printr-o conexiune securizata (HTTPS) atunci cand e posibil".
Sper ca te-am ajutatwinking

| Diyana explică (pentru Robbu):

Am raspuns mai sus ca am rezolvat pana la urma, mersi oricum

| VladPătrașcu a răspuns (pentru Diyana):

Daca tot ai rezolvat prin ce am zis noi da la unu o funda nu va mai zgarciti atat ba fratilor

7 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Cand aflii bagi si id meu because_1_like si imi spui si mie cum ai reusit, ca de 2 saptamani tot incerc sa ii dau de cap straight face

| VladPătrașcu a răspuns:

Nu e de la browser degeaba si eu le'am frecat le'am dezinstalat si instalat din nou am incercat si altele spuneti unu care stiti ca si eu am aceiasi problema cand intru si ma loghez imi apar niste coduri ca la matrix laughing)

| mcrazy39 a răspuns:

Ce browser ai?
dezinstaleaza-l si dupa instaleaza-l din nou(browserul)

| Mona_Robert_1973 a răspuns:

Ai reusit sa rezolvi? si eu am aceeasi problema...

| Diyana explică (pentru Mona_Robert_1973):

Da, pana la urma am rezolvat ceva...