| njohn a întrebat:

De ce nu imi apar emoticonurile la messenger

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.yoda.ro/......alezi.html
1.Dezinstalezi mess-ul
2. Te uiti daca la Add or remove programs exista programul ala instalat de tine cu emoticoanele.
3. Intri in My computer:C\ : program files \ messenger si stergi continutul de acolo
4. Reinstalezi un mess "proaspat"

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Am gasit solutia, daca ai instalat sweetIM dezinstaleazal si dupa o sa mearga Ca sa dezinstalezi:Control panet - programs - unistall a program si cauti acolo sweetIM

| njohn explică (pentru onasis1961):

Mersi

| njohn explică (pentru onasis1961):

Tot nu merge

| ILoveLife1000 a răspuns:

Eu cred ca ori nu iti sunt instalate ori nu le scii Bine mai incearca poate o sa-ti iasa.>big grin