| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi mai vede hard disk-ul sata la laptop? cum sa il repar

laptopul a primit un pumn
va rog sa ma ajutati cat mai repede! am nevoie de el

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa te ajute ala de a dat cu pumnul...

| RaduTN a răspuns:

Hard disk-ul este una printre cele mai sensibile componente din calculator. Du-te repede la un service si incearca macar sa recuperezi datele de pe el, ca hard disk-ul s-a dus.

| RAY a răspuns:

Ori e deconectat ori e stricat adio hard, daca i-ai dat in timp ce merge adio hard

| TechGuyTpu a răspuns:

Cumperi alt hdd.

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! desfa laptopul, nu e asa greu, si verifica daca hard-diskul este bine conectat. Daca nu, din pacate s-a dus sad