| DonarisDona a întrebat:

De ce nu imi merge cablul de date? Cand il bag in calculator nu imi pare nimic nici pe telefon si nici in calculator.Ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce telefon ai? Cauta sa-i instalezi driverul.

| Jipa95 a răspuns:

Asa este cand folosesti chiezarii. Ia-ti si tu un cablu original!

| Futhakari a răspuns:

Buna daca ai o astfel de problema trebuie sa ati instalezi un program casa ati mearga nu stiu ce tel ai dar eu folosesc Samsung kies.

| PolBoss a răspuns:

Ori nu ai instalat driverul ori cablul este doar pentru incarcare.

| Stufii a răspuns:

Pai ori nu ai driver-ul instalat ori e stricat slotul USB al PC-ului!

| DonarisDona explică (pentru Stufii):

Cum instalez driver-ul?

| Stufii a răspuns (pentru DonarisDona):

Păi... depinde ce telefon ai! Eu de exemplu acum am un LG dar si-a instalat singur drive-ul la prima conectare. Dar inante am avut un Samsung la care a trebuit sa instalez Samsung USB Drive!

| ILoveMusic25 a răspuns:

Buna! Reinstaleaza-ti windowsul asa am patit si eu!