| slayshock1 a întrebat:

De ce nu imi merge chat-ul la facebook, nu imi apare istoricul mesajelor, nu pot trimite mesaje si de asemenea nu pot primii mesaje.Cand dau la istoric conversatii scrie "couldn't load conversations". Trebuie sa fac eu ceva sa-si revina? sau o sa remedieze problema cei de la facebook? FAST DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Sunt niste probleme tehnice la facebook. Sper sa isi revina cat mai curand.

| slayshock1 explică (pentru LaLaura):

Si tu ai aceasta problema?

| LaLaura a răspuns (pentru slayshock1):

Am avut si plobleme cu homeul, nu se conecta, am mai ramas cu mesajele care nu le pot vedea, plus, ca sunt destui pe TPU cu aceste probleme, pana acum am raspuns la 4 intrebari.