| vasyyyyyy a întrebat:

Am o problema cu Chat-ul pe Facebook. am o prietena cu care am vorbit foarte mult in jur de un an cate 2-3 ore pe zi si timp de 2 luni cam in jur de 7 ore caci era iubita mea. Acum cand imi trimite ea un mesaj nu imi apare nici la Chat mesajul nici la mesaje. Ca sa vad cand imi trimite mesaj trebuie sa intru eu la chat, sa dau pe ea ca sa vad ca mi-a trimis. In timp ce vb cu ea nu imi apare convorbirea in istoricul de la mesaje cum apare cand vorbes cu alti. Care e problema si cum o pot rezolva?

1 răspuns:
| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Cam ceva de genu mi se intampla si mie...cand folosesc foarte des un aumit lucru el fuctioneaza mai greu sau nu-mi apare... daca un timp nai sa vb cue a pe chat o sa-si revina si o sa-ti apara atunci cand primesti mesaje de la ea