| PastilutzaColorata a întrebat:

De ce nu imi merge gta bucuresti un raspuns va rog dati-mi si promit ca va

15 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

GTA Bucuresti este de fapt un GTA Vice City sau GTA San Andreas modificat(masini romanesti, mici portiuni de mapa si traducere adaugata).

Avand in vedere ca modificarea jocului a fost facuta cu diferite moduri si programe e perfect normal sa nu functioneze la toata lumea. Cel mai probabil jocul are nevoie de niste fisiere(dll-uri, etc.) pe care tu nu le ai in calculator.Intra pe un forum de gaming si intreaba acolo ca sunt multi baieti cu experientawinking.

| sanda_5697 a răspuns:

Poate ai luat virusi pe klklator si de aia nu iti mai merge, asa am patit si eu.

| PastilutzaColorata explică:

L-am descarcat si zice ca publicarea modurilor in gta este interzisa fara acordul echipei l-am downloadat am intrat pe el si asta mi-a scris

| PastilutzaColorata explică:

Eu de abia daca stiu ce tot vorbiti acolo eu vreau numai sa mearga jocu si unde sa intru sa intreb sad

| PastilutzaColorata explică:

Dapoi nu mi-a aparut ca am am descarcat si gta 1. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi mere tot asa si nu stiu cum sa fac ma puteti ajuta si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu nici mie numi mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie dezarhivat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazal din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ceva daca descarc gta bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta bucuresti nu iti merge pentru ca era doar un upgrade.si trebuie sa downloadez de pe fisierulmeu.ro.

| Andrei500 a răspuns:

Nu stiu nici mie nu imi meerge gta Bucuresti

| drgby a răspuns:

Mai intai trebuie sa aveti GTA SAN Andreas original.

| PDX a răspuns:

Pai ce eroare iti da sau ce problema ai? ce se intampla cand inti in el fi mai explicit/a

| robyballack13 a răspuns:

Mi imi intra si scrie aeroportul francisci din liberty city si nu se mai incarca ce fac? va rog spuneti-mi