| Ready a întrebat:

De ce nu imi merge Messenger-ul? imi apare : "We can't sign you in to Yahoo! Messenger.There might be a problem with your internet connection.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try a diagnose the connection problem." Si nu am nici o problema cu netul imi merge perfect.
P. S: Am incercat mai multe id-uri.
Dau funda si vot! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Multi se plang pe Yahoo Answers ca au probleme. Deocamdata merge cu metoda: Connection>Connect via a proxy server

4 răspunsuri:
| Lia09 a răspuns:

A picat. Mai sunt destui in situatia ta.

| NECUNOSCUT111245 a răspuns:

Oameni buni anebunesc am aceiasi problema am reinstalat windowsu am reinstalat yahoo nu merge, netul functioneaza perfect dar yahoo nu am ancercat si cu proxy la fel

| Dazyy a răspuns:

Incearca sa-l instalezi din nou...si daca nici asa nu merge instaleaza alta versiune de messenger...

| bianca1001 a răspuns:

Si eu am patit-o dar cum spune JustCosmin am intrat cu proxy server. sad :*