| Danutzul2000 a întrebat:

De ce nu imi merge stand by? trebuie sa inchid monitorul... dar cred cai tot aia nu?
(uitati ce se intampla:intru in start dau la shut down imi apar alea 3 stand by etc. pe restart si shut down pot da dar stand by nu de ce?)FUNDA!

1 răspuns:
| Fizica_Md_1995 a răspuns:

Nu ai drivere pentru placa video, contacteaza pe cineva sa ti le instaleze. probabil ca problema nu e doar la modul stand by, dar exista aceeasi problema si cu hibernarea.
Daca adaugi drivere corecte pentru placa video, o sa functioneze si stand by si hibernarea.