| TheHobbitHere a întrebat:

De ce nu îmi merge wireless ul?
Este TrendNet daca contează, nu îmi merge nici pe laptop si nici pe telefon îmi arata ca se conectează si dupa îmi scrie ca nu se poate conecta.
P.S: Pe cablu merge.

Răspuns Câştigător
| Sergiu_7165 a răspuns:

Reseteaza router-ul, vezi ca trebuie sa aiba un buton de reset pe undeva, ti apasat butonul pana se aprind toate beculetele si p urma ar trebui sa mearga. Sper ca am fost util.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai router? Bagi cablul de net in router, faci setarile la ruter, parola si id de mess, si atunci vei avea wireless, altfel cum vrei?

| RAY a răspuns:

L-ai configurat?