| Shi_Atat_Raul_1996 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa deschid niciun program cu Dublu click doar cu run as administrator? Imi cere nu stiu ce program pe carel l-am sters din greseala! Cine stie cum se numeste acel program sau ce ar trebui sa fac are FUNDA!
Ps. Fara schimbare windows!

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Incearca sa faci astfel, dar nu bag mana in foc ca va si merge: Start -> Run -> regedit. Ai ajuns in zona registrilor. Acum apasa CTRL+F si cauta MOUNTPOINTS2. Tot ce gasesti stergi, apoi incerci sa vezi daca functioneaza.

| Dvmasster1 a răspuns:

Du-te la start, scrie UAC si da enter.
Acolo tragi bara aia jos de tot, dai OK si restart la computer.

| PufuLeTz1 a răspuns:

Am incercat tot ce mi-ati spus nu merge

| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Incearca sa scrii in star meniu UAC, si vezi setarile de acolo. Nu inteleg ce program ai sters si de atunci iti fave treaba asta.