| DenisIonut01 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa o adaug pe aceasta persoana? http://www.facebook.com/V10.BVA imi zice This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Are prea multe cereri de prietenie, incearca peste cateva zile.

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Am uitat de intrebarea asta. laughing daca nu raspundea elle98 nu mai primeai funda, elle98 ai vot pentru raspuns si un multumesc big grin.

| Stranger79 a răspuns:

Nu poti face nimicsad Asta este o masura de protectie pentru utilizatorii sitului. Nu poti adauga persoane ca prieteni asa usor.sad
Cred ca ai vrut sa adaugi mai multe persoane si pentru ca eu au vrut ti-au dat respins si asta a alertat situlhappy daca continui or sa iti blocheze contul sad

Răspuns utilizator avertizat
| EllyElena98 a răspuns:

Deoarece are prea multe cereri de prietenie mai incearca peste cateva zile