| Mariana155 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa vad mesajele pe facebook? Cand intru la mesaje imi apare locul ala pentru mesaje alb, liber nu-mi arata mesajele.

3 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Mai sunt erori si de la fb. incearca sa dai refresh sau sa iesi si sa intrii din nou tongue

| SmylleEmy a răspuns:

Daca ai aplicati, setergele! poate fi de la aia, eu asa am ptit, mi se vedea totul alb pe pagina mea. Ia incearca si cu alt browser daca asa nu merge

| Cosmonaut a răspuns:

Pentru ca nu ai mai vorbit cu nimeni in ultimul timp s-au ai facut ca mesajele acelea sa fie private din greseala mi s-a intamplat si mie!
Funda te roog!