| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

De ce nu mai merge sa iti faci id de mess? De fapt merge dar iti cere numarul de telefon, si daca nu vreau sa il scriu sau nu am telefon? Nu stiti o modalitate prin care sa imi fac fara sa scriu numarul de telefon?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva de ascuns? ati cere pentru sa ati trimita aia o parola sa o adaugi frumusel la locul respectiv numai sunt intrebari de genul ci a fost primul tau profesor, ci a mai avansat putin ai ramas in urma?!

| manuel72 a răspuns:

Daca yahoo iti blocheaza contul pentru o tentativa a cuiva de a-ti intra in cont, pentru a-l debloca ti se va trimite codul de deblocare pe numarul de telefon pe care l-ai lasat.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Asta e fiindca toti isi fac cate 10-15 id-uri si le mai folosesc si in alte feluri decat comunicare. dar poti sa pui orice numar de telefon, la intamplare, cred ca iti trebuie doar daca iti uiti parola, eu am facut vreo 5 id-ri pe acelasi nr, si nu mi-au trimis niciun mesaj, bip, nimic...

| catalin112 a răspuns:

Introduceera nr-lui de telefon este doar o chestier de securitate. Pana acum nu a fost necesar, dar vad ca acum este.
Nu se intampla absolut nimic daca pui numarul de tel.

| spyyns a răspuns:

Pfffff... Daca trebuie sa confirmi de pe telefon scriel pe al lui maicata, tactu sau al unui prieten.
Daca nu trebuie sa confirmi scrie un numar la nimereala.