| Celceintreaba35345 a întrebat:

De ce nu mai merge sa-mi fac cont la google play am gt s7390 trend lite si cand incerc sa-mi fac un cont nou ajung la gmail si imi spune ca username-ul nu e disponibil (si nu are cum sa nu fie disponibil am incercat de ex si jwrefhrbsj57536@gmail.com si tot nu merge) si cand sa ma conectez cu unul existent imi spune ca nu am conexiune la internet desi am semnal full wifi
ce sa fac? a mai avut sau mai are cineva aceasta problema?

1 răspuns:
| FoxyMyHero a răspuns:

Incearca sa reinstalezi androidul sau du-l la cineva care se pricepe(Orange sau un service)