| sabin10 a întrebat:

Salut,am primit o tableta si nu pot accesa youtube, magazin play + alte aplicatii din cauza contului google.
La inceput trebuie sa fac un cont. Fac contul si orice username as pune spune ca e folosit.
Daca incerc sa ma conectez dupa contul pe care il am pe telefon imi spune ca reteaua de wi-fi nu e buna. cu toate ca am modem-ul la 5 metri de mine si prind semnal full. si chiar merge, adica merge sa caut chestii pe google.
Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema.

1 răspuns:
| TheCosmin02 a răspuns:

Fa-o sa revina la setarile din fabrica si bagati de la inceput un cont google