| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai pot sa dezinstalez Daemon tools lite pe windows 7? Am incercat oricum, nu are proces in background, nu are imagini, am incercat sa-i dau uninstal si din folder si din control panel si imi da aceeasi eroare : https://imgur.com/a/J2OZuDO

Cum scap de acest jeg sunt disperat dau funda!

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai încercat să faci dezinstalare a din CCleaner?

| Ineys a răspuns:

Dai delete la fisere manual, sterge directorul din C sau unde il ai. E in proportie de 90% acelasi lucru cu uninstall-ul din uninstaller, doar ca ala mai sterge si alte fisiere ascunse. Oricum nu te deranjeaza cu nimic pe tine fisierele alea.

| flixbuster a răspuns:

Daca nu merge dezinstalat, e posibil sa fie corupta instalare.
Procedeaza putin diferit:
1. (re)instaleaza (eventual versiunea curenta) - asta ar trebui sa repare eventualele coruperi;
2. dezinstaleaza dupa ce ai (re)instalat.

| AndreiGOL a răspuns:

Iti dai seama ca Windows 7 nu mai e la moda? nu mai conteaza Windows 7 nu iti mai trebuie key Windows 7 sau poate da daca ai o key Windows iti poti dezinstala si il instalezi Windows 7 de la 0 bagi stick USB intri pe boot si se buteaza sau simplu iti bagi Windows 10 fara nici o problema. uite aici https://www.microsoft.com/en-us/software-download/

mai bine il reinstalezi.

| Danigaming46 a răspuns:

Incearca BCuninstaller, poti dezinstala multe aplicatii(ai 2 moduri unul e quiet, adica se dezinstalează singur si unul e clasic, pe care il faci tu)