| justsmile_6110 a întrebat:

Salutare.
i s-a mai intamplat cuiva sa vrea sa acceseze un profil al unui prieten din lista de facebook si sa dea o eroare in genul : the request was not found? numai dupa cateva incercari reusesc sa accesez pagina. toata chestia asta mi se intampla de cand s-a activat noul profil de facebook. are vreo legatura una cu alta?

3 răspunsuri:
| xxxxxxxx a răspuns:

Poate prietenu sia sters profilul, da nu are legatura cu noul profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.4facebook.eu intra aici

| justsmile_6110 explică:

Nu si-a sters profilul.am specificat ca dupa mai multe incercari reusesc sa intru pe profilul respectiv.