| lazio9 a întrebat:

Nu pot scapa de niste virusi chiar daca Formatez partitiile nu am optiunea instal a FRESH copy... windowsul isi face treaba apoi ajunge la pagina unde zice Formateaza partitia C si D apoi formateaza in NTFS rapid si se instaleaza dupa ce e gata de instalat dupa vreo 3 minute mi se blocheaza din nou TASK MANAGER e un virus care blocheaza unele registrii, am scanat si windowsul pare totul CURAT nu stiu ce sa mai fac, am instalat si formatat windowsul acum 10 minute si deja imi gaseste 50 virusi ...nu mai inteleg nimic, cineva ma poate ajuta? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Trebuie sa formatezi complet HDD nu doar o partitie.

| nicknic a răspuns:

Muti hdd pe alt calculator si dai scan de virusi
sau dai delete partition la toate partitiile si pe urma create part