| TopCom360 a întrebat:

De ce nu merge sa ma mai loghez pe facebook,imi spune ca parola nu e buna,emailul este bun pentru ca ma loghez pe mess cu el, dau acolo la ti-ai uitat parola, imi gaseste contul dau la this is my account iar apoi imi da acea eroare de browser care mai arata atunci cand nu ai net. am google chrome, nu merge nici pe explorer. plsss urgent

1 răspuns:
| TonyGamesLion a răspuns:

Un raspuns bun pentru cā mi s-a intamplat si mie sā imi se inchida browserul