| ChildrenOfBodom a întrebat:

De ce nu merge sa trimit/primesc poza/sunet pe whatsapp si viber? pe facebook messenger merge. In schimb pe whats nu merge nici sa imi schimb poza de profil.Am un Allview a4 you, e posibil sa am unele aplicatii care nu ii permit sa trimita?

2 răspunsuri:
| DydyDaia97 a răspuns:

Pe facebook si mess normal ca merge sa trimiti. Pe wapp, cand ai memoria full, nu mai poti trimite sau primi imagini sau sunete. Cand trimiti sau primesti ceva pe wapp se salveaza in memorie. Fie ca e inregistrare, poza sau altceva.

| ChildrenOfBodom explică (pentru DydyDaia97):

Pai am memorie in almbele memorii, si in cea interna si in card.