| vladutzumuresan1996 a întrebat:

De ce nu merge sopcast-ul? Cand se incarca programul, se incarca pana la 100 dar nu se aude nimic si ecranul este negru, l-am reinstalat si tot asa merge. Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Schimba site-ul de instalare si fii atent sa se incadreze sistemului tau de operare. Mentionez pentru redactie ca acest program este gratuit, nu se pune problema de a incuraja pirateria, deci nici intrebarea si nici raspunsul nu incalca regulile acestui site.

| vieriuiulian12 a răspuns:

Instaleaza kitTVMax...foloseste shopcast-ul si merge foarte bine, ai posturi din ori ce tara si multe posturi romanesti.