| hardy1 a întrebat:

De cateva zile nu mi se incarca televizorul online(sopcast). Netul merge bine, nu cred ca asta e problema.Am reinstalat sopcast-u si nimic, nu se incarca.Ce sa fac mearga?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| klaws007 a răspuns:

Pentru toti cei carora le apare mesajul de eroare " cannot access sopcast service " in anumite momente!

Acest mesaj apare din cauza unor atacuri asupra serverelor SOP din partea unor persoane rauvoitoare si se incearca rezolvarea acestora cat mai rapid.