| Iulian922 a întrebat:

De ce nu merge stickul Vodafone pe laptop. ps am; laptop Asus

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pot fi 2 motive : 1 Nu ai semnal
:2 Nu mai ai credit

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde să ştim?

| Iulian922 explică (pentru anonim_4396):

Asta-i raspunsul tau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulian922):

Când nu dai nici un fel de alt element care să ne ajute să ne gândim la problemă, da, ăsta este răspunsul meu. Ceva trebuie să fie diferit faţă de momentele în care lucrurile funcţionau. Ca să merg cu ochii închişi, încearcă o reinstalare a driverelor şi programului aferent. Toate stick-urile de gen sunt o mizerie şi din când în când o iau razna.