| ZzOpO99 a întrebat:

De ce nu-mi merge sunetul deși boxa e pornită, firele sunt conectate în plus ieri îmi mergea?
Dau funda!
Repede

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Poate ti s-a ars o placa de sunet

| And4rr a răspuns:

Bine o sa incerc cat mai repede raspunsul daca vezi ceva gresti inseamna ca m-am grabit.
Este posibil ca sa iti fie volulumul mult.Sau in calculator este volum si poate e mult. Sau ti s-a stricat boxele. Poate ai sters volumul din greseala trebuie sa ai un disc sau sidiu unde e volumul il instalezi si gata daca nu insemna ca firele ti sau deconctat nu de la boxe si de la calulator nu monitor memoria! Succes! Funda? La multi ani!

| AnaAntal a răspuns:

Poate sau stricat firele la boxa sau s.a defectat boxa inauntruhappybig grin. funda?:*:X